O firmie

Usługi WUKO

Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w zakresie techniki kanalizacyjnej, wentylacyjnej i ochrony środowiska. Na rynku jesteśmy obecni od 1989 roku. Naszą kadrę stanowią specjaliści o wysokich kwalifikacjach.

Atutem firmy KOZAK, z siedzibą w Warszawie, jest sprawna organizacja oraz duże doświadczenie w świadczeniu usług kanalizacyjnych i wentylacyjnych. Na pierwszym miejscu stawiamy sprawne i profesjonalne wykonanie usługi dla Klienta. Zadowolenie z naszych usług przekłada się na umowy o stałej współpracy, która łączy przedsiębiorstwo z instytucjami różnych branż. Stają się one długoletnimi Klientami naszej firmy.

Zakres usług

Specjalizujemy się w obsłudze sieci wodno-kanalizacyjnych. Oferujemy czyszczenie sieci kanalizacyjnych, separatorów, osadników, przepompowni oraz kanałów wentylacyjnych. Prowadzimy monitoring kanalizacji i wentylacji oraz zapewniamy całodobowe usługi w ramach pogotowia kanalizacyjnego. Zajmujemy się również stałą konserwacją budynków wraz z wymianą instalacji  kanalizacyjnych, wodociągowych, centralnego ogrzewania wraz z modernizacją węzłów cieplnych, instalacji gazowych oraz elektrycznych.

Mamy nadzieję, że Państwa Firma dołączy do naszej, wciąż wydłużającej się, listy Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania kontaktu. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

 

mapa01-329 Warszawa
ul.Łęgi 2

tel1: 22 666-17-14
tel2: 22 666-17-15

fax: 22 666-17-16

e-mail: biuro@kozak-zk.pl

Usługi wentylacyjne

Pogotowie 24h

Budowa i remonty